מקרקעין

תחום המקרקעין הינו תחום רחב אשר נדרשת בו מיומנות רבה. לא בכדי רוב תביעות הרשלנות המקצועית כנגד עורכי דין הינן בתחום המקרקעין – פעמים רבות עסקה שנראית "פשוטה" מתבררת כסבוכה. ניסיון וידע מוקדם יוכל לאתר בעיות פוטנציאליות ולמצוא פתרונות יצירתיים על מנת לטפל בהן.

זוג מקבל מפתחות הבית החדש

עבור רובנו, רכישת דירה או מכירת דירה הן העסקאות הגדולות ביותר שאנו עושים ויש להן השלכות על חיינו לאורך שנים. מובן שנרצה להגן על כספנו ורכושנו בצורה הטובה ביותר.

חשוב מאד להיעזר בבעל מקצוע שבקיא בתחום גם במכירה ובקניה של דירות מגורים "יד שנייה" וגם ברכישת דירה מקבלן. למרות שהקונה משלם לעו"ד מטעם הקבלן, התשלום הוא עבור רישום הבית המשותף בלבד ועורך הדין מטעם הקבלן אינו מייצג את הקונה. עו"ד מטעם הקונה יבצע את כל הבדיקות ויגן על האינטרסים של הקונה ועל זכויותיו.

עו"ד איילת טרסר הינה בעלת ניסיון רב בתחום המקרקעין ובמהלך השנים בהן היא עוסקת בתחום היא מקפידה על בדיקה דקדקנית של כל עסקה, עריכת הסכם אשר יגן על לקוחותיה, ליווי העסקה מתחילתה ועד סיומה כולל ליווי בעת קבלת הלוואת משכנתא מהבנק, התמודדות עם כל מכשול או בעיה אשר עלולים לצוץ בדרך, השלמת העסקה ורישום הזכויות בטאבו, רשות מקרקעי ישראל או החברה המשכנת, לפי העניין.

לעו"ד טרסר ניסיון בעריכת עסקאות בהן מעורבות אגודות שיתופיות –במושבים וכן דירות אשר נוהלו מסיבות היסטוריות על ידי אגודה שיתופית.

בנוסף, עו"ד איילת טרסר מטפלת בעסקאות נדל"ן בתוך המשפחה. כך למשל, כאשר הורים או סבים מבקשים להעניק מתנות לילדיהם או נכדיהם בעודם בחיים, מסייעת עו"ד טרסר לבני המשפחה להגיע למתווה הטוב ביותר תוך התחשבות בשיקולים משפחתיים, הרצון באיזון כזה או אחר בין בני המשפחה ועריכת תכנוני מס ראויים (מס שבח ומס רכישה).