ירושות ועזבונות

עריכת צוואה אינה דבר פשוט: המחשבה על כך שלא נחיה לעד, הצורך לחשוב כיצד יחולק רכושנו בבוא היום והרצון להיטיב עם מי שקרוב ללבנו, עם מי שזקוק לכך והרצון למנוע סכסוכי ירושה לאחר שנסתלק מהעולם.

Alt Text

עריכת צוואה הינה מעשה אחראי בו אנו מביעים את רצוננו ומנסים למנוע מחלוקות, אשר עלולות להעכיר את היחסים במשפחה. סכסוכי ירושה עלולים להתגלע גם כאשר הרכוש אינו רב וגם במשפחות בהן היחסים טובים וקרובים. לעיתים, סכסוכי ירושה משקפים מטענים רגשיים הנעוצים בהיסטוריה המשפחתית.

חשוב כי הצוואה תיערך לאחר שיחה מעמיקה עם עו"ד הבקיא בתחום ולאחר שנשקלו גם היבטי מיסוי. עו"ד בעל ניסיון ובקיאות בתחום יעלה גם שאלות שאולי לא שקלנו בעצמנו, על מנת להגן על היקרים לנו ולמנוע מצב בו הרכוש יגיע בסופו של דבר למטרות שלא אליהן כיוונו.

עו"ד טרסר בעלת נסיון רב שנים בעריכת צוואות ובניהול הליכים משפטיים בסכסוכים בין יורשים. נסיון זה מסייע לה לייעוץ ולהציג אפשרויות שונות על מנת שהצוואה תשקף בדרך הטובה ביותר את רצונכם.

עו"ד איילת טרסר מטפלת במקרים של סכסוכי ירושה – בין אחים, בין בני זוג מ"פרק ב" לילדי המנוח, בין בני זוג למשפחת המוצא של הנפטר. תיקים אלו מנוהלים מתוך הבנת הסיטואציה הרגישה והקושי הרב בניהול הליכים זמן קצר יחסית לאחר פטירת אדם אהוב וכל זאת תוך שמירת זכויות הלקוחות. המצב הרגיש מונע פעמים רבות מהיורשים להעלות טענות או לעמוד על זכויותיהם מול מי שטוען לזכות לקבלת כספים. במצבים אלה, עו"ד טרסר עומדת לימין לקוחותיה ודואגת כי לא יקופחו.